Hakkımızda

Şirketimiz gerek modern teknoloji kullanımı, gerekse kalite konusunda çağa ayak uydurarak teşebbüste bulunduğu sektörde kendine saygın bir yer edinmiştir. ÖZYÖN İNŞAAT kalite ve müşteri memnuniyeti esaslı bir ticaret anlayışını benimsemiştir. 

Bu anlayış sadece ürün kalitesini değil satış ve hizmet sürecini de içine alan kurumsal bir boyutta gerçekleştirilir. 

Kalite ve müşteri memnuniyeti kadar önemli olan bir diğer unsurda uygun bir maliyet ve satış fiyatıdır. Bu, müşterilerimize duyduğumuz bir sorumluluk duygusudur. Gerektiğinde ve zamanında üretilmeyen hizmet hiçbir anlam ifade etmez. Verilen sözü yerine getirmek hem de müşterimize hem de kendimize duyduğumuz saygının gereğidir. Açıklık, şeffaflık ve dürüstlük bize duyulan güveni doğuran en temel özelliktir. Bunu korumak gerektiğinin bilincindeyiz.

MİSYONUMUZ


Sektörümüzde temel esas olan ekonomi, estetik ve emniyeti sağlamak, gelişmekte olan sektörel teknolojiyi, sektöre yansıtmak ve minimum maliyet, minimum kar marjı, maksimum kalite ile müşteri memnuniyetini sağlayarak inşaat sektöründe hizmet vermektir.

VİZYONUMUZ


Yer aldığımız sektörde her zaman ilk tercih edilen olmayı hedefledik. Mükemmelliği detayda sunan bir şirketin dürüstlüğünde her zaman öncüsü olarak müşterinin gözünde taht kurmayı başarmıştır. Şirket olarak her zaman ilerlemeyi hedef almış olup inşaat sektöründe sadece en iyiyi sunmakla kalmayacak müşterilerimizin her zaman yanında olduğunu gösterecektir. 
Hanenizde saadet huzur ve güven olması dileğiyle...